O firmie

Firma REKORD MEBLE prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną mebli i frontów meblowych.

 

FHU REKORD II w roku 2010 obchodziła dziesięciolecie swojej działalnosci, w maju 2010 została przekształcona w Spółkę Komandytową, aktulana nazwa firmy to: REKORD II SP.K. Od 2000 roku Firma Rekord stawia sobie za cel i honor dostarczanie swym klientom najwyższej jakości mebli kuchennych, biurowych, sypialni oraz zestawów stołowych.

 

 

 

Naszą misją jest zaspokojenie doznań estetycznych klientów poprzez ofertę mebli wyjątkowych, wyszukanych i niepowtarzalnych. Nie zapominamy też o ergonomii i praktycznej stronie naszej oferty - meble biurowe i kuchenne stanowią harmonijne uzupełnienie każdego wnętrza.Elegancja w zestawieniu z płynnymi liniami, nowoczesna funkcjonalnoąć i stylistyka łączą się z klasyczną formą oferowanych mebli. Nowoczesne i funkcjonalne kuchnie są pełne jasnych barw i pogodnych kontrastów. Niebanalnie stylizowane, zaprojektowane z rozmachem i smakiem meble biurowe gwarantują najwyższy komfort pracy. Ekskluzywne sypialnie kuszą swym dyskretnym urokiem i klasycznym pięknem, oferując najwyższy standard wypoczynku. Zestawy stołowe będące kwintesencją wyrafinowanego gustu zdobić będą każde miejsce począwszy od przestronnej kuchni na eleganckim salonie skończywszy.

 

Nasza firma prowadzi ekspansywną politykę zdobywania Klientów rynku wschodniego dzięki kompetentnemu i odpowiedzialnemu podejściu do wysokich wymagań odbiorców.

 

 

 

 

 

Rekord Meble współpracuje między innymi z: